Agent Livrari (Junior Salesman), SKUBA București

Oras București

Descrierea jobului

  • Livrarea mărfurilor comandate de clienţi conform graficului de livrare prestabilit;
  • Activitate de distributie a produselor catre clienti;
  • Activitati de vanzari active pe parcursul stabilirii relatiilor de colaborare cu clientii destinatari;
  • Achizitia de noi clienti;
  • Participa la receptia de marfa, aranjarea in locatiile din depozit;
  • Asigura pregatirea si livrarea comenzilor;
  • Responsabil pentru incasarea contravalorii marfurilor distribuite si a banilor colectati;
  • Responsabil pentru starea vehiculului;
  • Deservirea clienţilor;

Beneficii oferite

  • Posibilitati de avansare si dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări;

Candidatul Ideal

  • Studii: liceale, minim;
  • Experienţă într-un post similar (constituie un avantaj);
  • Excelente abilităţi de comunicare, dinamic, aspect ingrijit;
  • Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare si relationare;
  • Cunoaşterea oraşului şi a împrejurimilor;
  • Aptitudini tehnice și comerciale;
  • Permis de conducere categoria B, minim 3 ani;

Compensare

600 – 700 EUR Net

Subiect CV
Nu ai gasit?