Reprezentant Zonal de Vanzari, SKUBA Timisoara

Oras Timisoara

Descrierea jobului

Descriere generala:
- Dezvoltarea volumului de afaceri in zona alocata;
- Gestionarea si largirea portofoliului de clienti, vanzari directe catre acestia;
- Stabilirea termenilor comerciali optimi in relatia cu clientii, in conformitate cu politica firmei; (preturi, discount-uri, marje comerciale, termene de plata, limite de credit)
- Monitorizarea competitiei;
- Managementul stocurilor, alte aspecte financiare;

Beneficii oferite

- Oportunitati de dezvoltarea profesionala;
- Pachet salarial personalizat, corelat cu experienta si profilul candidatului;
- Mediu de lucru profesional, toate instrumentele necesare activitatii;

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Experienta relevanta in vanzari directe, consultative;
- Experienta profesionala in domeniul pieselor de schimb pentru camioane sau vehicule comerciale - minim 2 ani;
- Cunoasterea pietei locale de profil;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Spirit antreprenorial;
- Spirit de echipa;

Compensare

900 - 1100 EUR net / lună

Subiect CV
Nu ai gasit?